Опис
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Категорія | Електротовари та аксесуари |
| Напруга | 220 V |
| Робоча температура | -20°C ~ +40°C |
| Матеріали | PC + PVC |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Кількість у коробі | 200 шт |
| Штрих-код | 4820246485562 |
| Код УКТЗЕД | 8544 42 90 98 |
| Довжина кабеля | 30 см |
| Сумісність | Світильник лінійний - VL-BNL02-24065B, VL-BNL02-50125B |
Кабель живлення зі спеціальною вилкою для підключення до мережі 220В лінійних магістральних світильників VIDEX серії BNL02. Виконаний з полікарбонату та ПВХ матеріалів, що робить його надійним та практичним. Використовують до моделей:
- VL-BNL02-24065B
- VL-BNL02-50125B
Доставка (за тарифами перевізника):
Доставка кур'єром по місту
Самовивіз із магазину
Вiддiлення "Нова пошта"
Вiддiлення "Meest пошта"
Вiддiлення "Укрпошти"
Приймаємо:
Відгуки (0)