Опис
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Категорія | Електротовари та аксесуари |
| Потужність | 60 W |
| Напруга | AC 175-250 V |
| Частота | 50/60 Гц |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Клас захисту, IP | IP20 |
| Максимальна сила струму | 300 mA |
| Робоча температура | -20°C ~ +45°C |
| Матеріали | Полікарбонат |
| Розміри | 197 × 23 × 17 мм |
| Колір | Білий |
| Вага | 171 г |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Штрих-код | 4820246489102 |
| Код УКТЗЕД | 8504 40 82 00 |
| Сумісність | VL-Pb604W, VL-Pb606W |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Вихідна напруга | DC 160-180V / 0.3A |
| Ефективність | 90% |
| Вихідна потужність | 54 W (Max) |
Драйвер VIDEX VL-D-Pb60 призначений для перетворення та стабілізації електричної напруги, забезпечує безпечну й стабільну роботу LED-панелей і захист від перепадів напруги. Дана модель сумісна з LED панелями VIDEX VL-Pb604W та VL-Pb606W. Драйвер не підходить для затемнення джерела світла.
Драйвер VIDEX VL-D-Pb60 призначений для перетворення та стабілізації електричної напруги, забезпечує безпечну й стабільну роботу LED-панелей і захист від перепадів напруги. Дана модель сумісна з LED панелями VIDEX VL-Pb604W та VL-Pb606W. Драйвер не підходить для затемнення джерела світла.Драйвер VIDEX VL-D-Pb60 призначений для перетворення та стабілізації електричної напруги, забезпечує безпечну й стабільну роботу LED-панелей і захист від перепадів напруги. Дана модель сумісна з LED панелями VIDEX VL-Pb604W та VL-Pb606WДрайвер VIDEX VL-D-Pb60. Драйвер не підходить для затемнення джерела світла.ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Вхідна потужність (Pin): 60W (Вт)
- Вхідна напруга: AC 175-250V (В), 50/60 Hz (Гц)
- Вхідний струм: 300mA (мА)
- Вихідна потужність (Pout): 54W (Вт) Max
- Вихідна напруга: DC 160-180V (В)
- Вихідний струм: 300mA (мА)
- Потужність без навантаження (Pno): <0.50W (Вт)
- Потужність в режимі очікування (Psb): 0.00W (Вт)
- Потужність в мережевому режимі очікування (Pnet): 0.00W (Вт)
- ККД при повному навантаженні (EF): 90%
- Коефіцієнт потужності (cos φ1): ≥0.9
- Клас захисту від пилу та вологи: IP20 (забезпечено захист від твердих сторонніх предметів розміром більше 12мм. Захист від вологи не передбачено)
- Клас захисту від ураження електричним струмом: II
- Діапазон робочих температур: -20°С ~ +45°С.
a) Ta: +45°C — температура навколишнього середовища, за якої виріб може працювати штатно та безпечно.
b) Tc: +75°C — максимально допустима температура корпусу (у контрольній точці).ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Вхідна потужність (Pin): 60W (Вт)
- Вхідна напруга: AC 175-250V (В), 50/60 Hz (Гц)ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:in- Вхідний струм: 300mA (мА)
- Вихідна потужність (Pout): 54W (Вт) Max
- Вихідна напруга: DC 160-180V (В)
- Вихідний струм: 300mA (мА)out
- Потужність без навантаження (Pno): <0.50W (Вт)
- Потужність в режимі очікування (Psb): 0.00W (Вт)
- Потужність в мережевому режимі очікування (Pnet): 0.00W (Вт)
- ККД при повному навантаженні (EF): 90%
- Коефіцієнт потужності (cos φ1): ≥0.9
- Клас захисту від пилу та вологи: IP20 (забезпечено захист від твердих сторонніх предметів розміром більше 12мм. Захист від вологи не передбачено)
- Клас захисту від ураження електричним струмом: II
- Діапазон робочих температур: -20°С ~ +45°С.
a) Ta: +45°C — температура навколишнього середовища, за якої виріб може працювати штатно та безпечно.
b) Tc: +75°C — максимально допустима температура корпусу (у контрольній точці).nosbnetφ1):acДрайвер не підлягає утилізації разом із побутовими відходами. Гарантійний термін виробу складає 3 роки.Драйвер не підлягає утилізації разом із побутовими відходами. Гарантійний термін виробу складає 3 роки.3 роки
Відгуки (0)