Опис
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Категорія | Настільні лампи і торшери |
| Потужність | 7 W |
| Світловий потік | 300 Lm |
| Колірна температура світла | 3000 / 4100 / 5500 K |
| Якість світла | Ra > 80 |
| Напруга | AC 100–240 V |
| Частота | 50/60 Гц |
| Енергоефективність | 42 Lm/W |
| Клас енергоефективності (EU) | F |
| Кут розсіювання | 120° |
| Час запуску | Миттєвий старт (< 1 сек) |
| Регулювання освітленості (димер) | Підтримує |
| Кількість циклів вмикання/вимикання | 20 000 |
| Клас захисту (IP) | 20 |
| Максимальна сила струму | 53 mA |
| Коеф. збереження світловіддачі | ≥ 96% |
| Пікова сила світла | 95 кд |
| Робоча температура | -10°C ~ +40°C |
| Матеріали | АБС + метал |
| Розміри | 150 мм × 150 мм × 345 мм |
| Колір | Білий |
| Вага | 850 г |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість у коробі | 16 шт |
| Штрих-код | 4820118297682 |
| Код УКТЗЕД | 9405 21 90 00 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Коефіцієнт потужності | 0.6 |
| Ресурс роботи | 30 000 год |
Світлодіодна настільна лампа VIDEX TF05W-RGB призначена для забезпечення комфортних та сприятливих умов у вашому приміщенні. У настільній лампі, незважаючи на традиційні характеристики, реалізовані нові сучасні технології. Завдяки унікальній здатності налаштовувати освітлення цей пристрій стане незамінним помічником для людей, які багато часу проводять за робочим столом. Ефективний і надійний світлодіодний світильник буде служити довго, що підтверджується 2-х річною гарантією.VIDEX TF05W-RGBКонструкція дозволяє складати лампу навпіл, економить робоче місце вдень і зручна для експлуатації та транспортування. За допомогою рухомого кріплення ви легко зможете змінити кут освітлення. Кут розсіювання світла у даній настільній лампі складає 120°. LCD дисплей показує годинник, будильник, календар, термометр. Підсвічування ЖК дисплея в разі потреби можна вимкнути. Триколірна RGB-підсвітка прикрашає робочу поверхню. Великий вибір 256 різних кольорів дозволяє створити настрій в будь-якому інтер'єрі. Дисплей можна налаштувати за допомогою кнопок, які знаходяться на зворотному боці корпусу настільної лампи.120°°°VIDEX TF05W-RGB освітлює без мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Ніякого ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання немає. Сенсорний вимикач дозволяє вручну відрегулювати яскравість світла і температуру світіння. За допомогою підсвічування можна вибрати оптимальну потужність світла в будь-який проміжок часу.
Колірна температура:
-тепла - 3000К.
-нейтральна - 4100К.
-холодна - 5500К.
Висота в робочому положенні 35 см. Лампа має досить велику підставку для максимальної стійкості в будь-якому положенні плафона.
Адаптер додається в комплекті.3000К.4100К.5500К.
Відгуки (0)