Опис
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Категорія | Прожектори |
| Потужність | 100 W |
| Світловий потік | 10000 Lm |
| Колірна температура світла | 5000K (денне світло) |
| Якість світла | Ra > 80 |
| Напруга | AC 180–265 V |
| Частота | 50/60 Гц |
| Енергоефективність | 100 Lm/W |
| Клас енергоефективності (EU) | F |
| Кут розсіювання | 96° |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Кількість циклів вкл/викл | 20000 |
| Клас захисту (IP) | 65 |
| Максимальна сила струму | 500 mA |
| Коеф. збереження світловіддачі | ≥96% |
| Рівномірність кольору (SDCM) | <6 |
| Пікова сила світла | 4810 кд |
| Робоча температура | -30°C ~ +50°C |
| Матеріали | Алюміній |
| Розміри | 277 mm × 210 mm × 30 mm |
| Колір | Білий |
| Вага | 865 г |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Кількість у коробі | 10 шт |
| Штрих-код | 4820246480406 |
| Код УКТЗЕД | 9405 42 10 00 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Ресурс роботи | 30000 год |
| Клас ударостійкості (IK) | 07 |
| Датчик руху | Ні |
| Інтерфейс підключення | Вільний дріт |
| Рекомендована висота встановлення | до 5 м |
LED прожектор VIDEX 100W 5000K - високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Цей прожектор можливо використовувати для освітлення і підсвічування рекламних вивісок, конструкцій, автостоянок, гаражів, зовнішнього підсвічування будівель і споруд, спортивних майданчиків, стадіонів, промислових об'єктів, створення світлових ефектів. Його розміри становлять усього 277x210x30мм.LED прожектор VIDEX 100W 5000K277x210x30мм.Корпус LED прожектора чудово протистоїть волозі, дощу, снігопадам та іншим атмосферним опадам. Клас захисту IP65 і високий захист від ударів IK07. Спеціальне захисне покриття збереже прожектор від подряпин під час монтажу або інших неприємностей у процесі експлуатації.IP65IK07.Сила світлового потоку - 100Лм/Вт, а сумарний світловий потік прожектора становить 10 000Лм. 100Лм/Вт10 000Лм.Має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час вмикання та вимикання (20 000). Ресурс роботи - 30 000 годин. Гарантія - 2 роки! Не містить шкідливих речовин.(20 000)30 000 годин 2 роки!
Відгуки (0)