Опис
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Категорія | Прожектори |
| Потужність | 100 W |
| Світловий потік | 9500 Lm |
| Колірна температура світла | 5000K (денне світло) |
| Якість світла | Ra > 80 |
| Напруга | AC 180–265 V |
| Частота | 50/60 Гц |
| Енергоефективність | 95 Lm/W |
| Клас енергоефективності (EU) | F |
| Кут розсіювання | 110° |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Кількість циклів вкл/викл | 20000 |
| Клас захисту (IP) | 65 |
| Максимальна сила струму | 500 mA |
| Коеф. збереження світловіддачі | ≥96% |
| Рівномірність кольору (SDCM) | <6 |
| Пікова сила світла | 3545 кд |
| Робоча температура | -20°C ~ +50°C |
| Матеріали | Алюмінієвий сплав + полікарбонат |
| Розміри | 190 mm × 264 mm × 41 mm |
| Колір | Чорний |
| Вага | 860 г |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Кількість у коробі | 10 шт |
| Штрих-код | 5904405542460 |
| Код УКТЗЕД | 9405 42 10 00 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Ресурс роботи | 30000 год |
| Клас ударостійкості (IK) | 07 |
| Датчик руху | Ні |
| Інтерфейс підключення | Вільний дріт |
| Рекомендована висота встановлення | до 5 м |
LED прожектор VIDEX F3 100W 5000K - сучасний світлодіодний прожектор VIDEX забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Цей прожектор можливо використовувати для освітлення і підсвічування рекламних вивісок, конструкцій, автостоянок, гаражів, зовнішнього підсвічування будівель і споруд, спортивних майданчиків, стадіонів, промислових об'єктів, створення світлових ефектів. Його розміри становлять усього 190x264x41мм.LED прожектор VIDEX F3 100W 5000K - 190x264x41мм.Корпус LED прожектора виконаний з алюмінієвого сплаву та полікарбрнату цього цілком достатньо, щоб протистояти волозі, дощу, снігопадам та іншим погодним опадам. Клас захисту IP65 і високий захист від ударів IK07.IP65IK07.Сила світлового потоку цього прожектора становить - 95Лм/Вт, а сумарний світловий потік прожектора становить 9500Лм (8200Лм Фuse 120°).95Лм/Вт9500Лм Має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час вмикання та вимикання (20 000). Ресурс роботи - 30 000 годин. Гарантія - 2 роки! Не містить шкідливих речовин.(20 000)30 000 годин2 роки!
Відгуки (0)