Опис
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Категорія | Прожектори |
| Потужність | 30 W |
| Світловий потік | 2850 Lm |
| Колірна температура світла | 5000K (денне світло) |
| Якість світла | Ra > 80 |
| Особливості | З датчиком руху та освітленості |
| Напруга | AC 180–265 V |
| Частота | 50/60 Гц |
| Енергоефективність | 95 Lm/W |
| Клас енергоефективності (EU) | F |
| Кут розсіювання | 110° |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Кількість циклів вкл/викл | 20000 |
| Клас захисту (IP) | 65 |
| Максимальна сила струму | 150 mA |
| Коеф. збереження світловіддачі | ≥96% |
| Рівномірність кольору (SDCM) | <6 |
| Пікова сила світла | 1063 кд |
| Робоча температура | -20°C ~ +40°C |
| Матеріали | Алюмінієвий сплав + полікарбонат |
| Розміри | 154 mm × 141 mm × 52 mm |
| Колір | Чорний |
| Вага | 290 г |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Кількість у коробі | 20 шт |
| Штрих-код | 5904405542484 |
| Код УКТЗЕД | 9405 42 10 00 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Ресурс роботи | 30000 год |
| Клас ударостійкості (IK) | 07 |
| Датчик руху | Так |
| Інтерфейс підключення | Вільний дріт |
| Тип датчика | Інфрачервоний (PIR) |
| Рекомендована висота встановлення | до 5 м |
LED прожектор VIDEX F3 30W 5000K (з датчиком руху та освітлення) - сучасний світлодіодний прожектор VIDEX забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Цей прожектор можливо використовувати для освітлення і підсвічування рекламних вивісок, конструкцій, автостоянок, гаражів, зовнішнього підсвічування будівель і споруд, спортивних майданчиків, стадіонів, промислових об'єктів, створення світлових ефектів. Його розміри становлять усього 154x141x52мм.LED прожектор VIDEX F3 30W 5000K (з датчиком руху та освітлення) - 154x141x52мм.Корпус LED прожектора виконаний з алюмінієвого сплаву та полікарбрнату цього цілком достатньо, щоб протистояти волозі, дощу, снігопадам та іншим погодним опадам. Клас захисту IP65 і високий захист від ударів IK07.IP65IK07.Сила світлового потоку цього прожектора становить - 95Лм/Вт, а сумарний світловий потік прожектора становить 2850Лм (2400Лм Фuse 120°).95Лм/Вт2850Лм Регульований тепловий датчик руху та освітленості:
- Дистанція виявлення - 2-8м (за температури <24°C)
- Кут виявлення - 120°
- Час затримки (проміжок часу від моменту спрацювання датчика до моменту автоматичного вимкнення світла у разі відсутності теплового об'єкту у зоні виявлення) - від 10с до 7хв.
- Поріг спрацювання датчика освітленості регульований від: 10Lx (Люкс) до 2000Lx (Люкс). Працює < 10Lx < Не працює.Регульований тепловий датчик руху та освітленості:
Має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час вмикання та вимикання (20 000). Ресурс роботи - 30 000 годин. Гарантія - 2 роки! Не містить шкідливих речовин.(20 000)30 000 годин2 роки!
Відгуки (0)