Опис
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Категорія | Прожектори |
| Потужність | 200 W |
| Світловий потік | 30000 Lm |
| Колірна температура світла | 5000K (денне світло) |
| Якість світла | Ra > 80 |
| Напруга | AC 100–240 V |
| Частота | 50/60 Гц |
| Енергоефективність | 150 Lm/W |
| Клас енергоефективності (EU) | D |
| Кут розсіювання | 90° |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Кількість циклів вкл/викл | 25000 |
| Клас захисту (IP) | 65 |
| Максимальна сила струму | 940 mA |
| Коеф. збереження світловіддачі | ≥96% |
| Рівномірність кольору (SDCM) | <6 |
| Пікова сила світла | 16302 кд |
| Робоча температура | -30°C ~ +50°C |
| Матеріали | Алюміній |
| Розміри | 302 mm × 256 mm × 34 mm |
| Колір | Сірий |
| Вага | 1.39 кг |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Кількість у коробі | 5 шт |
| Штрих-код | 4820118299921 |
| Код УКТЗЕД | 9405 42 10 00 |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Коефіцієнт потужності | 0.95 |
| Ресурс роботи | 50000 год |
| Клас ударостійкості (IK) | 07 |
| Датчик руху | Ні |
| Інтерфейс підключення | Вільний дріт |
| Рекомендована висота встановлення | до 6 м |
Світлодіодний прожектор VIDEX PREMIUM 200W 5000K
Сучасний світлодіодний прожектор VIDEX - високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Світлодіодний прожектор VIDEX - екологічна і економічна заміна ламп розжарювання і люмінесцентних ламп. Цей прожектор можливо використовувати для освітлення і підсвічування рекламних вивісок, конструкцій, автостоянок, гаражів, зовнішнього підсвічування будівель і споруд, спортивних майданчиків, стадіонів, промислових об'єктів, створення світлових ефектів. Його розміри становлять усього 302x256x34мм.VIDEX PREMIUM 200W 5000K302x256x34мм.Корпус LED прожектора має сірий колір і чудово протистоїть волозі, дощу, снігопадам та іншим погодним опадам. Клас захисту IP65 і високий захист від ударів IK07. Спеціальне захисне покриття збереже прожектор від подряпин під час монтажу або інших неприємностей у процесі експлуатації.IP65IK07.Сила світлового потоку у прожектора VIDEX серії Premium значно вище, ніж у стандартного - 150Лм/Вт, а сумарний світловий потік прожектора становить 30000Лм. 150Лм/Вт30000Лм.Має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час вмикання та вимикання (25 000). Ресурс роботи - 50 000 годин. Гарантія - 3 роки! Не містить шкідливих речовин.(25 000)50 000 годин 3 роки!
Відгуки (0)