Опис
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Категорія | Лінійні світильники |
| Потужність | Max 20 W ×2 |
| Особливості | Труби |
| Формфактор | T8 |
| Напруга | AC 220–240 V |
| Частота | 50/60 Гц |
| Клас захисту, IP | IP65 |
| Робоча температура | -30°C ~ +40°C |
| Тип монтажу | Накладний, підвісний |
| Матеріали | Полікарбонат, залізо, нержавіюча сталь |
| Розміри | 1266 × 107 × 72 mm |
| Вага | 1.47 кг |
| Гарантійний термін | 5 років |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Кількість у коробі | 9 шт |
| Штрих-код | 4820246484831 |
| Код УКТЗЕД | 9405 11 40 90 |
| Тип цоколя | G13 |
LED світильник лінійний IP65 VIDEX під лампу Т8 1,2М 220В – призначений для освітлення торгівельних площ, складських, виробничих й інших приміщень з підвищеним рівнем вологості і пилу. Має високий ступінь стійкості до зовнішнього впливу. LED світильник лінійний IP65 VIDEX під лампу Т8 1,2М 220ВРозрахований під використання двох ламп Т8 з цоколем G13 загальної максимальної потужності 40Вт (кожна по 20Вт максимум). Джерелом світла слугують світлодіоди, що забезпечують якісне освітлення в залежності від обраної лампи.двох ламп Т8G13по 20Вт
Для даного світильника передбачено два способи монтажу: накладний на рівні поверхні (стіни, стеля, тощо) та підвісний (за допомогою окремих елементів, які не додаються до комплекту).
Виріб можна використовувати як у приміщенні, так і на вулиці.
Для даного світильника передбачено два способи монтажу: накладний на рівні поверхні (стіни, стеля, тощо) та підвісний (за допомогою окремих елементів, які не додаються до комплекту). накладнийпідвіснийВиріб можна використовувати як у приміщенні, так і на вулиці. Виріб можна використовувати як у приміщенні, так і на вулиці. приміщенніна вулиціГерметичний корпус із високоякісного пластику робить даний світильник захищеним від пилу, вологи, ударів. Світильник лінійний володіє високим захистом від ударів IK08 і високим ступенем пиле - та вологозахисту IP65. Робоча напруга 220-240В, 50/60Гц. Гарантія - 5 років. Габаритні розміри складають - 1266х107х72мм. IK08 IP65. 220-240В, 50/60Гц. Гарантія 5 років. - Світлодіодний лінійний світильник не містить ртуті. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
Перед монтажем необхідно ознайомитися і інструкцією. Монтаж повинен виконуватися спеціалістом відповідної кваліфікації. Монтаж та підключення можна виконувати лише за вимкненої електромережі. Будь ласка, виконайте монтаж та з’єднання відповідно до схеми, наведеної в інструкції. Виріб має дріт заземлення. Якщо не під’єднати дріт заземлення, це може призвести до можливого ураження еклектичним струмом. Перед першим використанням необхідно перевірити правильність механічного кріплення та з'єднання. Виріб можна використовувати лише в мережі, яка відповідає енергетичним вимогам і стандартам якості, передбаченим законодавством.
Перед монтажем необхідно ознайомитися і інструкцією. Монтаж повинен виконуватися спеціалістом відповідної кваліфікації. Монтаж та підключення можна виконувати лише за вимкненої електромережі. Будь ласка, виконайте монтаж та з’єднання відповідно до схеми, наведеної в інструкції. Виріб має дріт заземлення. Якщо не під’єднати дріт заземлення, це може призвести до можливого ураження еклектичним струмом. Перед першим використанням необхідно перевірити правильність механічного кріплення та з'єднання. Виріб можна використовувати лише в мережі, яка відповідає енергетичним вимогам і стандартам якості, передбаченим законодавством.Монтаж та підключення можна виконувати лише за вимкненої електромережі
Відгуки (0)