Опис
| Категорія | Лінійні світильники |
|---|---|
| Потужність | 50 W |
| Світловий потік | 5400 Lm |
| Колірна температура | 5000K (денне світло) |
| Якість світла | Ra > 80 |
| Напруга | AC 175-250 V |
| Частота | 50/60 Гц |
| Енергоефективність | 108 Lm/W |
| Клас енергоефективності | F |
| Кут розсіювання | 140° |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Регулювання освітленості | Не підтримує |
| Кількість циклів | 20000 |
| Клас захисту IP | 65 |
| Максимальна сила струму | 250 mA |
| Коеф. світловіддачі | ≥96% |
| Робоча температура | -25°C ~ +40°C |
| Тип монтажу | Накладний, підвісний |
| Матеріали | Полікарбонат |
| Розміри | 1520mm x 81mm x 51mm |
| Вага | 760 г |
| Гарантія | 3 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Кількість у коробі | 6 шт |
| Штрих-код | 4820118295411 |
| Код УКТЗЕД | 9405 11 40 90 |
| Клас енергоспоживання | А+ |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Ресурс роботи | 40000 г |
LED світильник IP65 лінійний VIDEX 50W 1.5М 5000K – призначений для освітлення торгівельних площ, складських, виробничих й інших приміщень з підвищеним рівнем вологості і пилу. Має високий ступінь стійкості до зовнішнього впливу, широкий діапазон робочої температури і напруги. Світлодіодний лінійний світильник - заощаджує на експлуатаційних витратах, пов’язаних з відсутністю необхідності ремонту та заміни ламп або комплектуючих. Простий у монтажі та підключенні. В комплекті клемна колодка.LED світильник IP65 лінійний VIDEX 50W 1.5М 5000KСвітлодіодний лінійний світильник не містить ртуті. Герметичний корпус із високоякісного полікарбонату робить даний світильник захищеним від пилу, вологи, ударів. Світлодіоди всередині розміщені так, що дозволяє досягти рівномірного розподілення світла без темних зон. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів. Всі світильники відрізняються своєю екологічністю. Його розміри становлять 1520x81x51мм. 1520x81x51мм.Світильник лінійний володіє високим захистом від ударів IK08 і високим ступенем пиле - та вологозахисту IP65. IK08 IP65.Має світловіддачу - 108Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 5400Лм. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура - 5000К (максимально наближений до денного світла). Кут розсіювання світла - 140°, що дозволяє якісно освітити приміщення. Розсіювач не жовтіє у процесі експлуатації. 108Лм/Вт5400Лм.5000К 140°Стійкий до великої кількості вмикання і вимикання (20 000). Ресурс роботи - 40 000 годин. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 3 роки. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.(20 000).40 000 годин. 3 роки.При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга 175-250В.175-250В.
Доставка (за тарифами перевізника):
Доставка кур'єром по місту
Самовивіз із магазину
Вiддiлення "Нова пошта"
Вiддiлення "Meest пошта"
Вiддiлення "Укрпошти"
Приймаємо:
Відгуки (0)