Опис
| Категорія | Лінійні світильники |
|---|---|
| Потужність | 36 W |
| Світловий потік | 3850 Lm |
| Колірна температура | 4100K (біле світло) |
| Якість світла | Ra > 80 |
| Напруга | AC 185-265 V |
| Частота | 50/60 Гц |
| Енергоефективність | 107 Lm/W |
| Клас енергоефективності | F |
| Кут розсіювання | 120° |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Регулювання освітленості | Не підтримує |
| Кількість циклів | 20000 |
| Клас захисту IP | 20 |
| Максимальна сила струму | 180 mA |
| Коеф. світловіддачі | ≥96% |
| Робоча температура | -20°C ~ +40°C |
| Тип монтажу | Накладний, підвісний |
| Матеріали | Алюміній-полікарбонат |
| Розміри | 1210mm x 75mm x 25mm |
| Вага | 450 г |
| Гарантія | 3 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Кількість у коробі | 20 шт |
| Штрих-код | 4820118298139 |
| Код УКТЗЕД | 9405 11 90 90 |
| Клас енергоспоживання | А+ |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Ресурс роботи | 30000 г |
LED світильник лінійний VIDEX 36W 1.2М 4100K – призначений для освітлення офісних, виробничих приміщень, громадських установ,торгових площ. Може використовуватися практично у будь-якому інтер'єрі, не займаючи зайвого місця і доповнюючи його. Заощаджує на експлуатаційних витратах, пов’язаних з відсутністю необхідності ремонту та заміни ламп або комплектуючих. Простий у монтажі та підключенні. В комплекті клемна колодка.VIDEX 36W 1.2М 4100KСвітлодіодний лінійний світильник не містить ртуті. Алюмінєвий корпус зі збільшеною товщиною допомагає сповільнити деградацію світлодіодів та значно продовжує термін служби світильника. Світлодіоди всередині розміщені під кутом, що дозволяє досягти рівномірного розподілення світла без темних зон. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів. Всі світильники відрізняються своєю екологічністю. Його розміри становлять 1210x75x25мм. 1210x75x25мм.Має світловіддачу - 107Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 3850Лм. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура - 4100К (біле світло). Кут розсіювання світла - 120°, що дозволяє якісно освітити приміщення. Розсіювач не жовтіє у процесі експлуатації. 107Лм/Вт3850Лм.4100К 120°Стійкий до великої кількості вмикання і вимикання (20 000). Ресурс роботи - 30 000 годин. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 3 роки. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.(20 000).30 000 годин. 3 роки.При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга 185-265В.185-265В.
Відгуки (0)