Опис
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Категорія | Лінійні світильники |
| Потужність | 72 W |
| Світловий потік | 8000 Lm |
| Колірна температура світла | 5000K (денне світло) |
| Якість світла | Ra > 80 |
| Напруга | AC 220–240 V |
| Частота | 50/60 Гц |
| Енергоефективність | 111 Lm/W |
| Клас енергоефективності (EU) | E |
| Кут розсіювання | 140° |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 20000 |
| Клас захисту, IP | IP20 |
| Максимальна сила струму | 386 mA |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥96% |
| Робоча температура | -20°C ~ +40°C |
| Тип монтажу | Накладний, підвісний |
| Матеріали | Алюміній-полікарбонат |
| Розміри | 1200 × 60 × 45 mm |
| Вага | 755 г |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Кількість у коробі | 16 шт |
| Штрих-код | 4820246484589 |
| Код УКТЗЕД | 9405 11 90 90 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Ресурс роботи | 30000 г |
LED світильник лінійний VIDEX (VLE-BN-72125B) 72W 1.2М 5000K – призначений для загального освітлення приміщень (торгівельних площ, складських, виробничих й ін.). Використовувати слід в тільки приміщені так як світильник не має додаткового захисту від пилу та вологи. Має широкий діапазон робочої температури і напруги. Заощаджує на експлуатаційних витратах, пов’язаних з відсутністю необхідності ремонту та заміни ламп або комплектуючих. Простий у монтажі та підключенні.VIDEX (VLE-BN-72125B)72W 1.2М 5000KСвітлодіодний лінійний світильник не містить ртуті. Корпус виготовлено із високоякісного полікарбонату та алюмінію, що робить даний світильник стійким до пошкоджень та більш витривалим під час експлуатації. Клас захисту від пилу та вологи - IP20, тільки для використання в приміщені. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів. IP20Має світловіддачу - 111Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 8000Лм. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура - 5000К (денне світло). Кут розсіювання світла - 140°, що дозволяє якісно освітити приміщення.111Лм/Вт8000Лм.5000К 140°Стійкий до великої кількості вмикання і вимикання (20 000). Ресурс роботи - 30 000 годин. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 3 роки. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.(20 000).30 000 годин. 3 роки.При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга 220-240В. В комплект клемна колодка не входить.220-240В.
Відгуки (0)