Опис
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Категорія | Настінно-стельові світильники |
| Потужність | 22 W |
| Світловий потік | 2400 Lm |
| Колірна температура світла | 3000/4000/5000K |
| Якість світла | Ra > 80 |
| Особливості | З підсвіткою |
| Напруга | AC 220–240 V |
| Частота | 50/60 Гц |
| Енергоефективність | 109 Lm/W |
| Клас енергоефективності (EU) | F |
| Кут розсіювання | 140° |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 20000 |
| Клас захисту, IP | IP54 |
| Максимальна сила струму | 136 mA |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥96% |
| Рівномірність кольору (SDCM) | <6 |
| Пікова сила світла | 581 кд |
| Робоча температура | -20°C ~ +40°C |
| Тип монтажу | Накладний |
| Матеріали | Поліпропілен |
| Розміри | 293 × 26 mm |
| Колір | Чорний |
| Вага | 580 г |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Кількість у коробі | 20 шт |
| Штрих-код | 4820246487344 |
| Код УКТЗЕД | 9405 11 40 90 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Коефіцієнт потужності | 0.7 |
| Ресурс роботи | 30000 г |
LED світильник з декоративною підсвіткою круглий VIDEX DL5R 22W 3000К-4000К-5000К призначений для загального освітлення приміщень. ПЕРЕВАГИ ТА ОСОБЛИВОСТІ СВІТИЛЬНИКА:
- розрахований на 20 000 циклів вмикання/вимикання
- світловий потік складає 2400Лм
- кут розсіювання – 140°
- колірна температура світла – 3000К / 4000К / 5000К
- ресурс роботи – 30 000 годин
- мінімальна відстань від освітлюваного об’єкта – 0.5м
- клас захисту IP54 (виріб має захист від проникнення часток води та пилу всередину корпусу) ПЕРЕВАГИ ТА ОСОБЛИВОСТІ СВІТИЛЬНИКА:
3000К / 4000К / 5000К3000К / 4000К / 5000К
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
1) Світильник
2) Монтажна основа
3) Набір кріпильних елементів
4) Клемна колодка
5) Посібник користувача
6) Індивідуальна упаковка КОМПЛЕКТАЦІЯ:ІНСТРУКЦІЯ З МОНТАЖУ ТА ПІДКЛЮЧЕННЯ
Перед монтажем необхідно ознайомитися з інструкцією. Монтаж має виконуватися спеціалістом відповідної кваліфікації. Монтаж можна виконувати лише за вимкненої електромережі. Виріб має бути встановлено на рівні поверхні, у першу чергу на стелі. Підключення має здійснюватися за допомогою клемної колодки, що додається до комплекту. Перед першим використанням необхідно перевірити правильність механічного кріплення та з’єднання. Виріб можна використовувати лише в мережі, яка відповідає енергетичним вимогам і стандартам якості, передбаченими законодавством. ІНСТРУКЦІЯ З МОНТАЖУ ТА ПІДКЛЮЧЕННЯ
Цей виріб можна зберігати і використовувати тільки у сухому приміщенні та без потрапляння сонячних променів. УВАГА! Не дивіться прямо на світлодіодний промінь. УВАГА!Гарантійний термін на LED cвітильник – 2 роки.Гарантійний термін на LED cвітильник – 2 роки.
Відгуки (0)