Описание
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Категорія | Електротовари та аксесуари |
| Напруга | AC 220–240 V |
| Частота | 50/60 Гц |
| Клас захисту (IP) | 44 |
| Робоча температура | -20°C ~ +40°C |
| Матеріали | ABS |
| Розміри | 90 мм × 49 мм |
| Колір | Білий |
| Вага | 50 г |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Кількість у коробі | 50 шт |
| Штрих-код | 4820118299327 |
| Код УКТЗЕД | 8536 50 80 00 |
| Максимальне навантаження | 6 A |
| Освітленість (вмикання/вимикання) | < 10 (ON) / > 40 (OFF) Lx |
| Відносна вологість | < 93% |
Фотометричний датчик освітленості - електричний пристрій, який дозволяє керувати системою освітлення у приміщенні або зовні відповідно до освітленості навколишнього середовища. Температура та вологість навколишнього середовища не впливають на увімкнення датчика. Регульований світловий поріг спрацювання дозволяє налаштувати датчик в діапазоні:
<10Лк (УВІМК)
>40Лк (ВИМК)
Датчик контролює навантаження, працюючи лише вночі. Використовується для освітлення приміщень, прибудинкових територій, зон відпочинку, доріг. Заощаджує кошти на електроенергії.<10Лк (УВІМК)>40Лк (ВИМК)
Доставка:
Доставка курьером по городу
Самовывоз из магазина
Отделение "Новая почта"
Отделение "Meest почта"
Отделение "Укрпочты"
Принимаем:
Отзывы (0)