Описание
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Категорія | Електротовари та аксесуари |
| Напруга | AC 220–240 V |
| Частота | 50/60 Гц |
| Клас захисту (IP) | 44 |
| Робоча температура | -20°C ~ +40°C |
| Матеріали | ABS |
| Розміри | 150 мм × 86 мм × 120 мм |
| Колір | Білий |
| Вага | 165 г |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Кількість у коробі | 50 шт |
| Штрих-код | 4820118299334 |
| Код УКТЗЕД | 8536 50 80 00 |
| Максимальне навантаження | 1200 / 300 W |
| Освітленість (вмикання/вимикання) | < 10 – 2000 Lx |
| Відстань виявлення | 2–12 м |
| Кут виявлення | 180° |
| Відносна вологість | < 93% |
Інфрачервоний датчик руху та освітлення дозволяє керувати системою освітлення та фіксує переміщення об'єктів. Датчик автоматично вмикає та вимикає освітлення у приміщенні в залежності від виявлення руху у своєму полі дії. Широко використовується для освітлення промислових, складських, паркових, прибудинкових територій, зон відпочинку, доріг. Рекомендована висота встановлення-1.8-2.5м.
Затримка - 10с-7хв.
Має ступінь пиле - та вологозахисту IP44.
Час спрацювання - 0.6-1.5м/с.
Дозволяє регулювати світловий поріг спрацювання в діапазоні від 10Лк до 2000Лк. Регулятор кута нахилу дає можливість скеровувати світло до необхідної площини або ділянки.
Потужність холостого ходу - <0.9W (Вт).
Дистанція виявлення від 2м до 12м (за температури <24°).1.8-2.5м.10с-7хв.IP440.6-1.5м/с.10Лк2000Лк.<0.9W (Вт)2м 12м
Отзывы (0)