Описание
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Категорія | Електротовари та аксесуари |
| Тип монтажу | Накладний |
| Матеріали | Алюміній |
| Розміри | 130 mm × 130 mm |
| Розмір основи | 200 mm × 40 mm |
| Вага | 300 г |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Кількість у коробі | 20 шт |
| Код УКТЗЕД | 7616 99 90 00 |
| Штрихкод | 5904405541043 |
| Довжина кабелю | 60 см |
Комплект кріплень з фурнітурою для підвісного монтажу світлодіодної панелі. Включає в себе 4 тросики по 600мм та основу діаметром 200мм та висотою 40мм.Матеріал: алюміній
Доставка:
Доставка курьером по городу
Самовывоз из магазина
Отделение "Новая почта"
Отделение "Meest почта"
Отделение "Укрпочты"
Принимаем:
Отзывы (0)