Описание
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Категорія | Настільні лампи і торшери |
| Потужність | 10 W |
| Світловий потік | 250 Lm |
| Колірна температура світла | RGB + біле світло |
| Напруга | DC 5V / 2A |
| Енергоефективність | 25 Lm/W |
| Кут розсіювання | 360° |
| Час запуску | Миттєвий старт (< 1 сек) |
| Регулювання освітленості (димер) | Підтримує |
| Кількість циклів вмикання/вимикання | 40 000 |
| Клас захисту (IP) | 20 |
| Максимальна сила струму | 2 A |
| Пікова сила світла | 20 кд |
| Робоча температура | -20°C ~ +40°C |
| Матеріали | ABS + PP |
| Розміри | 128 мм × 128 мм × 1515 мм |
| Колір | Білий |
| Вага | 570 г |
| Гарантійний терін | 2 роки |
| Кількість у коробі | 18 шт |
| Штрих-код | 4820246485463 |
| Код УКТЗЕД | 9405 21 40 00 |
| Ресурс роботи | 30 000 год |
LED лампа підлогова VIDEX TF20 RGB 10W (VL-TF20-RGB) призначена для кольорового декоративного освітлення. Він оснащений різними заздалегідь встановленими сценами, а також дозволяє вручну обирати колір та поведінку за допомогою пульта дистанційного керування. Продукт не призначений для використання в якості загального джерела освітлення. LED лампа підлогова VIDEX TF20 RGB 10W (VL-TF20-RGB) призначена для кольорового декоративного освітлення. Він оснащений різними заздалегідь встановленими сценами, а також дозволяє вручну обирати колір та поведінку за допомогою пульта дистанційного керування. Продукт не призначений для використання в якості загального джерела освітлення. ПЕРЕВАГИ ТА ОСОБЛИВОСТІ СВІТИЛЬНИКА:
- гнучкість налаштування режиму роботи освітлення
- спосіб живлення – USB-A
- розрахований на 40 000 циклів вмикання/вимикання
- світловий потік складає 250Лм
- кут розсіювання – 360°
- колірна температура світла – RGB + біле світло
- ресурс роботи – 30 000 годин
- наявність пульта дистанційного керування з батарейкою CR2025
- відстань прийому сигналу – 6 м
- клас захисту IP20 (виріб можна використовувати лише в сухих приміщеннях) ПЕРЕВАГИ ТА ОСОБЛИВОСТІ СВІТИЛЬНИКА:USB-A
- розрахований на 40 000 циклів вмикання/вимикання
- світловий потік складає 250Лм
- кут розсіювання – 360°
- колірна температура світла – RGB + біле світло
- ресурс роботи – 30 000 годин
- наявність пульта дистанційного керування з батарейкою CR2025
- відстань прийому сигналу – 6 м
- клас захисту IP20 (виріб можна використовувати лише в сухих приміщеннях) КОМПЛЕКТАЦІЯ:
1) М’який світлорозсіювач із світлодіодною смужкою
2) Основа
3) Блок керування
4) Пульт дистанційного керування з батарейкою CR2025
5) Квадратний рукав
6) Квадратна кришка
7) Пластикові заклепки (х5)
8) Інструкція користувача
9) Індивідуальна упаковка
Виріб поставляється у розібраному вигляді і потребує збірки кінцевим користувачем. КОМПЛЕКТАЦІЯ:
1) М’який світлорозсіювач із світлодіодною смужкою
2КОМПЛЕКТАЦІЯ:) Основа
3) Блок керування
4) Пульт дистанційного керування з батарейкою CR2025
5) Квадратний рукав
6) Квадратна кришка
7) Пластикові заклепки (х5)
8) Інструкція користувача
9) Індивідуальна упаковка
Виріб поставляється у розібраному вигляді і потребує збірки кінцевим користувачем. ЗБІРКА
a) Розгорніть світлорозсіювач, складіть його уздовж зарізів світлодіодною смужкою всередину і приклейте краї двосторонньою стрічкою.
б) Надягніть квадратний рукав на світлорозсіювач, зверніть увагу на напрямок.
в) З’єднайте світлорозсіювач та блок керування за допомогою клеми, а потім вставте світлорозсіювач на основу, зверніть увагу на напрямок.
г) Надягніть квадратний рукав на основу.
ґ) Надягніть кришку на верхню частину світлорозсіювача, і вставте 4 заклепки для фіксації кришки.
д) Завершіть збірку та підключіть контролер до розетки USB-A.
Щоб переглянути відеоінструкцію, проскануйте QR-код в інструкції. ЗБІРКА
ЗБІРКАa) Розгорніть світлорозсіювач, складіть його уздовж зарізів світлодіодною смужкою всередину і приклейте краї двосторонньою стрічкою.
б) Надягніть квадратний рукав на світлорозсіювач, зверніть увагу на напрямок.
в) З’єднайте світлорозсіювач та блок керування за допомогою клеми, а потім вставте світлорозсіювач на основу, зверніть увагу на напрямок.
г) Надягніть квадратний рукав на основу.
ґ) Надягніть кришку на верхню частину світлорозсіювача, і вставте 4 заклепки для фіксації кришки.
д) Завершіть збірку та підключіть контролер до розетки USB-A.
Щоб переглянути відеоінструкцію, проскануйте QR-код в інструкції. ІНСТРУКЦІЯ З ЕКСПЛУАТАЦІЇ
Використовуйте пульт дистанційного керування для користування світильником
1. Увімкнути / вимкнути
2. Біле світло: теплий білий або холодний білий
3. Яскравість + / -
Статичні кольори:
4.Червоний + зелений
5. Помаранчевий + фіолетовий
6. Синій + жовтий + зелений
7.Червоний + білий
8. 7 одиночних кольорів на вибір: червоний, зелений, синій, помаранчевий, жовтий, світло-синій, фіолетовий
9. 3 кольори (червоний + зелений + синій)
10. 7 кольорів (червоний + зелений + синій + помаранчевий + жовтий + світло-синій + фіолетовий);
11. 15 кольорів (червоний + зелений + синій + помаранчевий + темно-жовтий + світло-жовтий + світло-зелений + блакитний + світло-синій + небо синій + темно-синій + рожевий + фіолетовий + пурпурний + білий)
12. Динамічний режим, перетікаючі кольори веселки (256 кольорів)
13. Швидкість динамічного режиму +/- або чутливість музичного режиму +/-
Динамічні режими. Наступні функції застосовуються до комбінації кольорів, раніше встановлених:
14. Динамічний режим 1
15. Динамічний режим 2
16. Динамічний режим 3
17. Режим розпізнавання музики. 5 різних програм для вибору
18. Перестрибування
19. Плавна зміна
20. Накладання
21. Усі режими змінюються циклічно
22. Таймери автоматичного вимкнення. ІНСТРУКЦІЯ З ЕКСПЛУАТАЦІЇ
Використовуйте пульт дистанційного керування для користування світильником
1. Увімкнути / вимкнути
2. Біле світло: теплий білий або холодний білий
3. ЯскравістьІНСТРУКЦІЯ З ЕКСПЛУАТАЦІЇ + / -
Статичні кольори:
4.Червоний + зелений
5. Помаранчевий + фіолетовий
6. Синій + жовтий + зелений
7.Червоний + білий
8. 7 одиночних кольорів на вибір: червоний, зелений, синій, помаранчевий, жовтий, світло-синій, фіолетовий
9. 3 кольори (червоний + зелений + синій)
10. 7 кольорів (червоний + зелений + синій + помаранчевий + жовтий + світло-синій + фіолетовий);
11. 15 кольорів (червоний + зелений + синій + помаранчевий + темно-жовтий + світло-жовтий + світло-зелений + блакитний + світло-синій + небо синій + темно-синій + рожевий + фіолетовий + пурпурний + білий)
12. Динамічний режим, перетікаючі кольори веселки (256 кольорів)
13. Швидкість динамічного режиму +/- або чутливість музичного режиму +/-
Динамічні режими. Наступні функції застосовуються до комбінації кольорів, раніше встановлених:
14. Динамічний режим 1
15. Динамічний режим 2
16. Динамічний режим 3
17. Режим розпізнавання музики. 5 різних програм для вибору
18. Перестрибування
19. Плавна зміна
20. Накладання
21. Усі режими змінюються циклічно
22. Таймери автоматичного вимкнення. Статичні кольори:Динамічні режими.Цей виріб можна зберігати і використовувати тільки у сухому приміщенні та без потрапляння сонячних променів. Цей виріб можна зберігати і використовувати тільки у сухому приміщенні та без потрапляння сонячних променів. Гарантійний термін – 2 роки.Гарантійний термін – 2 роки.
Отзывы (0)