Описание
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Категорія | Панелі |
| Потужність | 40 W |
| Світловий потік | 4400 Lm |
| Колірна температура світла | 5000K (денне світло) |
| Якість світла | Ra > 80 |
| Формфактор | Квадрат |
| Напруга | AC 220–240 V |
| Частота | 50/60 Гц |
| Енергоефективність | 110 Lm/W |
| Клас енергоефективності (EU) | E |
| Кут розсіювання | 120° |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Кількість циклів вкл/викл | 20000 |
| Клас захисту (IP) | 20 |
| Максимальна сила струму | 270 mA |
| Коеф. збереження світловіддачі | ≥96% |
| Пікова сила світла | 1401 кд |
| Тип монтажу | Накладний, підвісний, вбудований |
| Матеріали | Алюміній |
| Розміри | 587 mm × 587 mm × 13.5 mm |
| Вага | 450 г × 2 |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Кількість в упаковці | 2 шт |
| Кількість у коробі | 20 шт |
| Штрих-код | 4820118293851 |
| Код УКТЗЕД | 9405 40 99 00 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Коефіцієнт потужності | 0.95 |
| Ресурс роботи | 30000 год |
Світлодіодна панель ART VIDEX 40W 5000K 600х600 призначена для освітлення офісних, виробничих приміщень, громадських установ, торгових площ. Може використовуватися практично у будь-якому інтер’єрі, не займаючи зайвого місця і доповнюючи його. Можливі вбудований, накладний та підвісний типи монтажу. Вбудований монтаж можна здійснити доповнивши декоративну панель підвісної стелі типу «Армстронг» світлодіодною. Для підвісного і накладного монтажу знадобляться додаткові пристосування і кріплення, які не входять до комплекту.ART VIDEX 40W 5000K600х600Панель має світловіддачу - 110Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 4400Лм. Джерелом світла слугують світлодіоди, які практично не нагріваються і забезпечують якісне, рівномірне освітлення.110Лм/Вт4400ЛмПід час роботи панелі відсутнє мерехтіння, інфрачервоне або ультрафіолетове випромінювання, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура - 5000К (максимально наближений до денного світла). Кут розсіювання світла - 120°, що дозволяє якісно освітити приміщення.5000К 120°Стійкий до великої кількості вмикань та вимикань (20 000). Ресурс роботи - 30 000 годин. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 3 роки. Заощаджує на експлуатаційних витратах, пов’язаних з відсутністю необхідності ремонту та заміни ламп або комплектуючих. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.(20 000)30 000 годин 3 роки. При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга 220-240В. Може використовуватися як за низьких, так і за високих температур. 220-240В. Використання панелі допускається тільки з драйвером, який входить в комплект. Не допускається використання декількох панелей з одним драйвером.
Отзывы (0)