Описание
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Категорія | Прожектори |
| Потужність | 50 W |
| Світловий потік | 5000 Lm |
| Колірна температура світла | 5000K (денне світло) |
| Якість світла | Ra > 80 |
| Напруга | AC 180–265 V |
| Частота | 50/60 Гц |
| Енергоефективність | 100 Lm/W |
| Клас енергоефективності (EU) | F |
| Кут розсіювання | 96° |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Кількість циклів вкл/викл | 20000 |
| Клас захисту (IP) | 65 |
| Максимальна сила струму | 250 mA |
| Коеф. збереження світловіддачі | ≥96% |
| Рівномірність кольору (SDCM) | <6 |
| Пікова сила світла | 2405 кд |
| Робоча температура | -30°C ~ +50°C |
| Матеріали | Алюміній |
| Розміри | 223 mm × 215 mm × 54 mm |
| Колір | Білий |
| Вага | 590 г |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Кількість у коробі | 20 шт |
| Штрих-код | 4820246480444 |
| Код УКТЗЕД | 9405 42 10 00 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Ресурс роботи | 30000 год |
| Клас ударостійкості (IK) | 07 |
| Датчик руху | Так (PIR) |
| Інтерфейс підключення | Вільний дріт |
| Рекомендована висота встановлення | до 5 м |
LED прожектор VIDEX 50W 5000K з датчиком руху та освітленості - високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Цей прожектор можливо використовувати для освітлення і підсвічування рекламних вивісок, конструкцій, автостоянок, гаражів, зовнішнього підсвічування будівель і споруд, спортивних майданчиків, стадіонів, промислових об'єктів, створення світлових ефектів. Його розміри становлять усього 223x215x54мм.LED прожектор VIDEX 50W 5000K з датчиком руху та освітленості223x215x54мм.Корпус LED прожектора чудово протистоїть волозі, дощу, снігопадам та іншим атмосферним опадам. Клас захисту IP65 і високий захист від ударів IK07. Спеціальне захисне покриття збереже прожектор від подряпин під час монтажу або інших неприємностей у процесі експлуатації.IP65IK07.Сила світлового потоку-100Лм/Вт, а сумарний світловий потік прожектора становить 5000Лм. 100Лм/Вт5000Лм.Регульований тепловий датчик руху та освітленості:
-Дистанція виявлення - 2-8м (за температури <24°C)
-Кут виявлення - 120°
-Час затримки (проміжок часу від моменту спрацювання датчика до моменту автоматичного вимкнення світла у разі відсутності теплового об'єкту у зоні виявлення) - від 10с до 7хв.
-Поріг спрацювання датчика освітленості регульований від 10 Лк (Люкс) до 2000 Лк (Люкс). Працює < 10Лк < Не працює.Регульований тепловий датчик руху та освітленості:2-8м120°10с7хв 10 Лк 2000 ЛкМає тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час вмикання та вимикання (20 000). Ресурс роботи - 30 000 годин. Гарантія - 2 роки! Не містить шкідливих речовин.(20 000)30 000 годин 2 роки!
Отзывы (0)