Описание
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Категорія | Прожектори |
| Потужність | 400 W |
| Світловий потік | 60000 Lm |
| Колірна температура світла | 5000K (денне світло) |
| Якість світла | Ra > 80 |
| Напруга | AC 100–240 V |
| Частота | 50/60 Гц |
| Енергоефективність | 150 Lm/W |
| Клас енергоефективності (EU) | D |
| Кут розсіювання | 90° |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Кількість циклів вкл/викл | 25000 |
| Клас захисту (IP) | 65 |
| Максимальна сила струму | 1900 mA |
| Коеф. збереження світловіддачі | ≥96% |
| Рівномірність кольору (SDCM) | <6 |
| Пікова сила світла | 32603 кд |
| Робоча температура | -30°C ~ +50°C |
| Матеріали | Алюміній |
| Розміри | 452 mm × 411 mm × 50 mm |
| Колір | Сірий |
| Вага | 3.7 кг |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Кількість у коробі | 3 шт |
| Штрих-код | 4820246486941 |
| Код УКТЗЕД | 9405 42 10 00 |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Коефіцієнт потужності | 0.95 |
| Ресурс роботи | 50000 год |
| Клас ударостійкості (IK) | 07 |
| Датчик руху | Ні |
| Інтерфейс підключення | Вільний дріт |
| Рекомендована висота встановлення | до 6 м |
Світлодіодний прожектор VIDEX PREMIUM 400W 5000K (VL-F2-4005G) – високотехнологічне джерело світла, яке забезпечує рівномірний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Призначений для загального та декоративного освітлення архітектурних об'єктів, торговельних площ, рекламних щитів, створення світлових ефектів, освітлення відкритої території приватних садиб та промислових підприємств. Розміри прожектора становлять 452x411x50мм.
Світлодіодний прожектор VIDEX - це доцільна та економічна заміна галогенових ламп та ламп розжарювання.
Корпус LED прожектора чудово протистоїть волозі, дощу, снігопадам та іншим погодним опадам завдяки класу захисту IP65. Прожектор має стійке покриття, яке збереже прожектор від подряпин під час монтажу або інших неприємностей у процесі експлуатації. Клас захисту від ударів – ІК07.
Сила світлового потоку у прожектора VIDEX серії Premium – 150 Лм/Вт, а сумарний світловий потік прожектора становить 60 000 Лм.
Має тривалий термін експлуатації. Ресурс роботи – 50 000 годин, кількість циклів вмикань/вимикань – 25 000. Гарантія - 3 роки! Не містить шкідливих речовин.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Потужність – 400W
- Світловий потік – 60 000 Lm
- Енергоефективність – 150Lm/W
- Колірна температура світла – 5000К (денне світло)
- Не підтримує регулювання освітленості (димер)
- Індекс кольоропередачі – Ra>80
- Кут розсіювання – 90°
- Ресурс роботи – 50 000 год
- Кількість циклів вмикань/вимикань – 25 000
- Стійкість до природних та механічних впливів – клас захисту від ударів ІК07
- Клас захисту від ураження електричним струмом – І
- Гарантійний термін – 3 роки.
Світлодіодний прожектор VIDEX PREMIUM 400W 5000K (VL-F2-4005G) – високотехнологічне джерело світла, яке забезпечує рівномірний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Призначений для загального та декоративного освітлення архітектурних об'єктів, торговельних площ, рекламних щитів, створення світлових ефектів, освітлення відкритої території приватних садиб та промислових підприємств. Розміри прожектора становлять 452x411x50мм. (VL-F2-4005G)452x411x50ммСвітлодіодний прожектор VIDEX - це доцільна та економічна заміна галогенових ламп та ламп розжарювання. Корпус LED прожектора чудово протистоїть волозі, дощу, снігопадам та іншим погодним опадам завдяки класу захисту IP65. Прожектор має стійке покриття, яке збереже прожектор від подряпин під час монтажу або інших неприємностей у процесі експлуатації. Клас захисту від ударів – ІК07. IP65.ІК07Сила світлового потоку у прожектора VIDEX серії Premium – 150 Лм/Вт, а сумарний світловий потік прожектора становить 60 000 Лм. 150 Лм/Вт60 000 ЛмМає тривалий термін експлуатації. Ресурс роботи – 50 000 годин, кількість циклів вмикань/вимикань – 25 000. Гарантія - 3 роки! Не містить шкідливих речовин. 50 000 годин 25 000ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Потужність – 400W
- Світловий потік – 60 000 Lm
- Енергоефективність – 150Lm/W
- Колірна температура світла – 5000К (денне світло)
- Не підтримує регулювання освітленості (димер)
- Індекс кольоропередачі – Ra>80
- Кут розсіювання – 90°
- Ресурс роботи – 50 000 год
- Кількість циклів вмикань/вимикань – 25 000
- Стійкість до природних та механічних впливів – клас захисту від ударів ІК07
- Клас захисту від ураження електричним струмом – І
- Гарантійний термін – 3 роки.
Отзывы (0)