Описание
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Світловий потік | 40 Lm |
| Колірна температура світла | 4000K + RGB |
| Колір | Білий |
| Вага | 42 г |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість у коробі | 100 шт |
| Штрих-код | 4820246489485 |
| Тип акумулятора | Li-Pol 3.7V 750 mAh (вбудований) |
| Клас захисту (IP) | 20 |
| Час заряду | 2.5 год |
| Індикатор заряду | 2-рівневий |
| Комплектація | Клейка металева накладка (2 шт), зарядний кабель, документація |
| Матеріал лінзи | Полікарбонат |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Спосіб заряду | USB-C |
| Код УКТЗЕД | 9405 11 40 90 |
| Габаритні розміри | 65 мм × 18 мм |
| Джерело світла | Світлодіод (LED) |
LED Світильник акумуляторний сенсорний VIDEX VL-NL064W-G призначений для локального освітлення побутових приміщень, шаф, книжкових полиць та інших зон. Має не лише нейтральне біле світло (4000К), а й режим RGB світла. Рівень яскравості білого світла регулюється на трьох рівнях: мінімальному, середньому, максимальному. Вирізняється малою вагою і компактними розмірами. Легко кріпиться на металевій поверхні за допомогою вбудованого магніту. Для встановлення світильника на неметалевій поверхні в комплект входять 2 клейкі металеві накладки.
ПЕРЕВАГИ ТА ОСОБЛИВОСТІ СВІТИЛЬНИКА:
- гнучкість налаштування режиму роботи освітлення
- вбудований акумулятор Li-pol 3.7V, 750mAh
- заряджання через USB-С
- час заряджання – 2 год 30 хвилин
- світловий потік – 40Lm (Маx)
- колірна температура світла – 4000К + RGB
- потужність – 0.5W
- час роботи – до 6 год
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
1. Світильник
2. Зарядний кабель
3. Клейка металева накладка (2 шт.)
4. Інструкція користувача
5. Упаковка
ІНСТРУКЦІЯ З КЕРУВАННЯ:
Керування яскравістю та колірною температурою світла відбувається за допомогою натискання сенсорної кнопки на корпусі світильника.
Увімкнення/вимкнення та регулювання яскравості білого світла:
- 1-е натискання – світильник вмикається на мінімальному рівні яскравості.
- 2-ге натискання – середній рівень яскравості
- 3-тє натискання – максимальний рівень яскравості
- 4-те натискання: світильник вимикається.
Зміна кольору світла: коли лампа увімкнена, натисніть і утримуйте сенсорну кнопку, щоб перемикатися між RGB та білим світлом.
ЗАРЯДЖАННЯ:
Підключіть кінець USB-A зарядного кабелю до зарядного пристрою, а інший кінець – до порту заряджання світильника. Під час заряджання індикатор світиться червоним кольором. Після повної зарядки індикатор світиться зеленим кольором. Перед першим використанням рекомендується повністю зарядити акумулятор. УВАГА! Категорично заборонено використовувати світильник під час заряджання!
Під час тривалого зберігання рекомендується залишати акумулятор не повністю зарядженим, щоб подовжити термін його служби. Не зберігайте виріб з розрядженим акумулятором. Зберігайте набір у сухому місці та без потрапляння прямих сонячних променів.
Гарантійний термін складає 2 роки.
LED Світильник акумуляторний сенсорний VIDEX VL-NL064W-G призначений для локального освітлення побутових приміщень, шаф, книжкових полиць та інших зон. Має не лише нейтральне біле світло (4000К), а й режим RGB світла. Рівень яскравості білого світла регулюється на трьох рівнях: мінімальному, середньому, максимальному. Вирізняється малою вагою і компактними розмірами. Легко кріпиться на металевій поверхні за допомогою вбудованого магніту. Для встановлення світильника на неметалевій поверхні в комплект входять 2 клейкі металеві накладки.LED Світильник акумуляторний сенсорний VIDEX VL-NL064W-G(4000К)режим RGB світлана трьох рівняхПЕРЕВАГИ ТА ОСОБЛИВОСТІ СВІТИЛЬНИКА:
- гнучкість налаштування режиму роботи освітлення
- вбудований акумулятор Li-pol 3.7V, 750mAh
- заряджання через USB-С
- час заряджання – 2 год 30 хвилин
- світловий потік – 40Lm (Маx)
- колірна температура світла – 4000К + RGB
- потужність – 0.5W
- час роботи – до 6 год ПЕРЕВАГИ ТА ОСОБЛИВОСТІ СВІТИЛЬНИКА:КОМПЛЕКТАЦІЯ:
1. Світильник
2. Зарядний кабель
3. Клейка металева накладка (2 шт.)
4. Інструкція користувача
5. Упаковка КОМПЛЕКТАЦІЯ:
ІНСТРУКЦІЯ З КЕРУВАННЯ:
Керування яскравістю та колірною температурою світла відбувається за допомогою натискання сенсорної кнопки на корпусі світильника.ІНСТРУКЦІЯ З КЕРУВАННЯ:
Увімкнення/вимкнення та регулювання яскравості білого світла:
- 1-е натискання – світильник вмикається на мінімальному рівні яскравості.
- 2-ге натискання – середній рівень яскравості
- 3-тє натискання – максимальний рівень яскравості
- 4-те натискання: світильник вимикається. Увімкнення/вимкнення та регулювання яскравості білого світла:Зміна кольору світла: коли лампа увімкнена, натисніть і утримуйте сенсорну кнопку, щоб перемикатися між RGB та білим світлом. Зміна кольору світла:ЗАРЯДЖАННЯ:
Підключіть кінець USB-A зарядного кабелю до зарядного пристрою, а інший кінець – до порту заряджання світильника. Під час заряджання індикатор світиться червоним кольором. Після повної зарядки індикатор світиться зеленим кольором. Перед першим використанням рекомендується повністю зарядити акумулятор. УВАГА! Категорично заборонено використовувати світильник під час заряджання!ЗАРЯДЖАННЯ:
УВАГА! Категорично заборонено використовувати світильник під час заряджання!Під час тривалого зберігання рекомендується залишати акумулятор не повністю зарядженим, щоб подовжити термін його служби. Не зберігайте виріб з розрядженим акумулятором. Зберігайте набір у сухому місці та без потрапляння прямих сонячних променів. Гарантійний термін складає 2 роки.2 роки
Отзывы (0)