Описание
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Категорія | Лінійні світильники |
| Потужність | 40 W |
| Світловий потік | 6400 Lm |
| Колірна температура світла | 5000K (денне світло) |
| Якість світла | Ra > 80 |
| Напруга | AC 220–240 V |
| Частота | 50/60 Гц |
| Енергоефективність | 160 Lm/W |
| Клас енергоефективності (EU) | C |
| Кут розсіювання | 140° |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 20000 |
| Клас захисту, IP | IP65 |
| Максимальна сила струму | 200 mA |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥93.12% |
| Робоча температура | -40°C ~ +50°C |
| Тип монтажу | Накладний, підвісний |
| Матеріали | Полікарбонат |
| Розміри | 1265 × 63 × 50 mm |
| Вага | 440 г |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Кількість у коробі | 20 шт |
| Штрих-код | 4820246487498 |
| Код УКТЗЕД | 9405 11 40 90 |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Ресурс роботи | 30000 г |
LED світильник вологозахищений лінійний магістральний VIDEX BNWL04 40W 1.2М 5000K призначений для загального освітлення всередині та зовні приміщень. Можна використовувати як в приміщенні, так і на вулиці, оскільки світильник має високий клас захисту від пилу та вологи - IP65 та має великий діапазон робочих температур від -40°С до +50°С, що дозволяє його використовувати в приміщеннях з високим рівнем вологості таких як, складські та виробничі приміщення, гаражі, СТО, паркінги та вуличне застосування тощо. Установка та підключення можливе в суцільну магістраль з'єднуючи світильники між собою, але таким чином, щоб максимальна потужність магістралі не перевищувала 400Вт, тобто не більше 10-ти світильників з'єднаних в одну магістраль. LED світильник вологозахищений лінійний магістральний VIDEX BNWL04 40W 1.2М 5000K призначений для загального освітлення всередині та зовні приміщень. Можна використовувати як в приміщенні, так і на вулиці, оскільки світильник має високий клас захисту від пилу та вологи - IP65 та має великий діапазон робочих температур від -40°С до +50°С, що дозволяє його використовувати в приміщеннях з високим рівнем вологості таких як, складські та виробничі приміщення, гаражі, СТО, паркінги та вуличне застосування тощо. Установка та підключення можливе в суцільну магістраль з'єднуючи світильники між собою, але таким чином, щоб максимальна потужність магістралі не перевищувала 400Вт, тобто не більше 10-ти світильників з'єднаних в одну магістраль. LED світильник вологозахищений лінійний магістральний VIDEX BNWL04 40W 1.2М 5000KIP65-40°С до +50°С,Має високий показник світловіддачі 160Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 6400Лм. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння. Колірна температура - 5000К (денне світло). Кут розсіювання світла - 140°, що дозволяє якісно освітити приміщення. 160Лм/Вт6400Лм5000К140°Корпус виготовлено із високоякісного полікарбонату (PC), що робить даний світильник стійким до пошкоджень та більш витривалим під час експлуатації. Клас захисту від ураження електричним струмом - II. Клас захисту від ударів - IK08. Клас захисту від пилу та вологи - IP65, що забезпечує надійний захист від зовнішніх впливів, адже клас захисту означає повний захист від пилу (пилонепроникність), тобто пристрій повністю герметичний і не пропускає навіть найдрібніші частинки пилу, а також має захист від водяних струменів з будь-якого напрямку, тому світильнику не страшні дощ, волога чи миття під тиском. високоякісного полікарбонатуIIIK08IP65Стійкий до великої кількості вмикань і вимикань - 20 000. Ресурс роботи становить 30 000 годин. Гарантійний термін - 2 роки. Робоча напруга AC 220-240В. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали. Світильник не містить ртуті та інших шкідливих для здоров'я речовин. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів.20 00030 000 годин2 рокиAC 220-240В
Отзывы (0)