Описание
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Категорія | Лінійні світильники |
| Потужність | 36 W |
| Світловий потік | 5760 Lm |
| Колірна температура світла | 5000K (денне світло) |
| Якість світла | Ra > 80 |
| Напруга | AC 220–240 V |
| Частота | 50/60 Гц |
| Енергоефективність | 160 Lm/W |
| Клас енергоефективності (EU) | C |
| Кут розсіювання | 140° |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 25000 |
| Клас захисту, IP | IP65 |
| Максимальна сила струму | 174 mA |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥96.5% |
| Робоча температура | -25°C ~ +40°C |
| Тип монтажу | Накладний, підвісний |
| Матеріали | Полікарбонат |
| Розміри | 1180 × 70 × 62 mm |
| Вага | 1.09 кг |
| Гарантійний термін | 5 років |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Кількість у коробі | 12 шт |
| Штрих-код | 4820246488419 |
| Код УКТЗЕД | 9405 11 40 90 |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Ресурс роботи | 50000 г |
LED світильник вологозахищений лінійний магістральний VIDEX BNWL05 36W 1.2М 5000K призначений для загального освітлення всередині та зовні приміщень. Можна використовувати як в приміщенні, так і на вулиці, оскільки світильник має високий клас захисту від пилу та вологи - IP65 та має великий діапазон робочих температур від -25°С до +40°С, що дозволяє його використовувати в приміщеннях з високим рівнем вологості таких як, складські та виробничі приміщення, гаражі, СТО, паркінги та вуличне застосування тощо. Установка та підключення можливе в суцільну магістраль з'єднуючи світильники між собою, але таким чином, щоб максимальна потужність магістралі не перевищувала 900Вт, тобто не більше 25-ти світильників з'єднаних в одну магістраль. LED світильник вологозахищений лінійний магістральний VIDEX BNWL05 36W 1.2М 5000K призначений для загального освітлення всередині та зовні приміщень. Можна використовувати як в приміщенні, так і на вулиці, оскільки світильник має високий клас захисту від пилу та вологи - IP65 та має великий діапазон робочих температур від -25°С до +40°С, що дозволяє його використовувати в приміщеннях з високим рівнем вологості таких як, складські та виробничі приміщення, гаражі, СТО, паркінги та вуличне застосування тощо. Установка та підключення можливе в суцільну магістраль з'єднуючи світильники між собою, але таким чином, щоб максимальна потужність магістралі не перевищувала 900Вт, тобто не більше 25-ти світильників з'єднаних в одну магістраль. LED світильник вологозахищений лінійний магістральний VIDEX BNWL05 36W 1.2М 5000KIP65-25°С до +40°С,Має високий показник світловіддачі 160Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 5760Лм. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння. Колірна температура - 5000К (денне світло). Кут розсіювання світла - 140°, що дозволяє якісно освітити приміщення.160Лм/Вт5760Лм5000К140°Корпус виготовлено із високоякісного полікарбонату (PC), що робить даний світильник стійким до пошкоджень та більш витривалим під час експлуатації. Клас захисту від ураження електричним струмом - I. Клас захисту від ударів - IK08. Клас захисту від пилу та вологи - IP65, що забезпечує надійний захист від зовнішніх впливів, адже клас захисту означає повний захист від пилу (пилонепроникність), тобто пристрій повністю герметичний і не пропускає навіть найдрібніші частинки пилу, а також має захист від водяних струменів з будь-якого напрямку, тому світильнику не страшні дощ, волога чи миття під тиском. високоякісного полікарбонатуIIK08IP65Стійкий до великої кількості вмикань і вимикань - 25 000. Ресурс роботи становить 50 000 годин. Світильник має високу якість, надійність та довговічність у щоденній експлуатації. Гарантійний термін - 5 років. Робоча напруга AC 220-240В. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали. Світильник не містить ртуті та інших шкідливих для здоров'я речовин. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів.25 00050 000 годин5 років.AC 220-240В
Отзывы (0)