Описание
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Категорія | Лінійні світильники |
| Потужність | 24 W |
| Світловий потік | 2400 Lm |
| Колірна температура світла | 5000K (денне світло) |
| Якість світла | Ra > 80 |
| Напруга | AC 170–265 V |
| Частота | 50/60 Гц |
| Енергоефективність | 100 Lm/W |
| Клас енергоефективності (EU) | E |
| Кут розсіювання | 90° |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 30000 |
| Клас захисту, IP | IP20 |
| Максимальна сила струму | 121 mA |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥96% |
| Робоча температура | -20°C ~ +40°C |
| Тип монтажу | Накладний, підвісний |
| Матеріали | Алюміній-полікарбонат |
| Розміри | 600 × 55 × 55 mm |
| Вага | 620 г |
| Гарантійний термін | 5 років |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Кількість у коробі | 20 шт |
| Штрих-код | 4820246485531 |
| Код УКТЗЕД | 9405 99 00 90 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Ресурс роботи | 50000 г |
LED світильник лінійний магістральний VIDEX 24W 0.6М 5000K – призначений для загального освітлення приміщень (офісів, магазинів, торгівельних площ, складських та виробничих приміщень та ін.). Використовувати слід тільки в приміщені так як світильник не має додаткового захисту від пилу та вологи. Має широкий діапазон робочої температури і напруги. Заощаджує на експлуатаційних витратах, пов’язаних з відсутністю необхідності ремонту та заміни ламп або комплектуючих. Дозволяє з'єднати декілька світильників між собою в суцільну магістраль чи геометричну фігуру, для втілення дизайнерського задуму при освітленні приміщення. Простий у монтажі та з'єднанні, а для підключення необхідно використовувати спеціальний кабель живлення - VL-BNL02-F01B, який В КОМПЛЕКТ НЕ ВХОДИТЬ!! Перевагою слугує те, що під час з'єднання декількох світильників між собою вам необхідно використати всього один кабель живлення для того, щоб запрацював весь ланцюг і прослідкувати, щоб загальне навантаження з'єднаних світильників не перевищувало потужність 1000Вт!LED світильник лінійний магістральний VIDEX 24W 0.6М 5000Kспеціальний кабель живленняVL-BNL02-F01B, В КОМПЛЕКТ НЕ ВХОДИТЬ!!ВАЖЛИВО! В комплект входить один "холостий" з'єднувач, який необхідно обо'язково використати під час з'єднання декількох світильників між собою в суцільне коло чи іншу замкнуту фігуру для запобіганню короткого замикання світильників. Холостий з'єднувач додатково позначений спеціальною наліпкою на корпусі для виокремлення його серед інших.ВАЖЛИВО!В комплект входить один "холостий" з'єднувач, який необхідно обо'язково використати під час з'єднання декількох світильників між собою в суцільне коло чи іншу замкнуту фігуру для запобіганню короткого замикання світильників. Холостий з'єднувач додатково позначений спеціальною наліпкою на корпусі для виокремлення його серед інших.В комплект входить один "холостий" з'єднувач, який необхідно обо'язково використати під час з'єднання декількох світильників між собою в суцільне коло чи іншу замкнуту фігуру для запобіганню короткого замикання світильниківСвітильник не містить ртуті. Корпус виготовлено із високоякісного полікарбонату та алюмінію, що робить даний світильник стійким до пошкоджень та більш витривалим під час експлуатації. Клас захисту від пилу та вологи - IP20, тільки для використання в приміщені. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів. IP20Має світловіддачу - 100Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 2400Лм. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура - 5000К (денне світло). Кут розсіювання світла - 90°, що дозволяє якісно освітити приміщення.100Лм/Вт2400Лм.5000К 90°Стійкий до великої кількості вмикання і вимикання (30 000). Ресурс роботи - 50 000 годин. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 5 років. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.(30 000).50 000 годин. 5 років.При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга AC 170-265В.AC 170-265В.
Отзывы (0)