Описание
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Категорія | Настінні світильники |
| Потужність | 12 W |
| Світловий потік | 1100 Lm |
| Колірна температура світла | 2800/4000/6000K |
| Якість світла | Ra > 90 |
| Особливості | З ІЧ датчиком наближення |
| Напруга | AC 220–240 V |
| Частота | 50/60 Гц |
| Енергоефективність | 92 Lm/W |
| Клас енергоефективності (EU) | F |
| Кут розсіювання | 360° |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 25000 |
| Клас захисту, IP | IP20 |
| Максимальна сила струму | 58 mA |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥96% |
| Рівномірність кольору (SDCM) | <6 |
| Пікова сила світла | 88 кд |
| Робоча температура | -20°C ~ +40°C |
| Тип монтажу | Накладний |
| Матеріали | ABS + PS + PC |
| Розміри | 260 × 117 × 60 mm |
| Колір | Чорний |
| Вага | 500 г |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Кількість у коробі | 20 шт |
| Штрих-код | 4820246487733 |
| Код УКТЗЕД | 9405 11 40 90 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Ресурс роботи | 50000 г |
LED світильник настінний з сенсором VIDEX WL01 12W 2800K-4000K-6000K має конструкцію, яка дозволяє змінювати напрямок освітлення за допомогою рухомих світлових панелей. Легенько штовхнувши їх, ви можете змінювати кут нахилу або положення світлових панелей. Суттєвою перевагою даної моделі є можливість вмикати або вмикати світильник помахом руки за допомогою вбудованого інфрачервоного датчика наближення. Відстань спрацювання - до 10 см.
Світильник призначений для використання всередині приміщень. Забезпечує природну передачу кольорів (Ra>90) і має велику кількість сценаріїв використання завдяки можливості регулювання колірної температури світла:
- 2800K (тепле світло): створює затишну атмосферу для житлових приміщень — спалень, віталень або коридорів; ідеально підходить для освітлення у вечірній час, гарно підкреслює теплі відтінки інтер’єру та декоративних елементів.
- 4000K (нейтральне біле світло): універсальне рішення для офісів, кухонь, гардеробних, холів чи сходових кліток; забезпечує природне освітлення, яке не спотворює кольори та підходить для щоденного користування.
- 6000K (денне біле світло): оптимальне для робочих зон, технічних приміщень, майстерень або комерційних просторів; підсилює чіткість і концентрацію.
Колірна температура світла встановлюється за допомогою пересування повзунка, який знаходиться на задній частині корпусу світильника до позначки відповідної температури світла 2800К, 4000К чи 6000К. Cвітильник має великий ресурс роботи – 50 000 годин. Встановлюється накладним способом на вертикальні або горизонтальні поверхні. Розмір світильника становить 260х117х60мм.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Потужність – 12Вт.
- Світловий потік – 1100Лм.
- Колірна температура світла – 2800-4000-6000К.
- Має високу світловіддачу – 92Лм/Вт.
- Енергоефективність освітлення – F (EU).
- Кут розсіювання – 360°.
- Робоча напруга в діапазоні від АС 220 до 240В.
- Рівномірне яскраве освітлення без мерехтінь, функція миттєвого включення і відсутність ультрафіолетового випромінювання.
- Ресурс роботи – 50 000 годин.
- Кількість циклів ON/OFF – 25 000.
- Тип датчика: інфрачервоний датчик наближення.
Гарантійний термін – 3 роки.
LED світильник настінний з сенсором VIDEX WL01 12W 2800K-4000K-6000K має конструкцію, яка дозволяє змінювати напрямок освітлення за допомогою рухомих світлових панелей. Легенько штовхнувши їх, ви можете змінювати кут нахилу або положення світлових панелей. Суттєвою перевагою даної моделі є можливість вмикати або вмикати світильник помахом руки за допомогою вбудованого інфрачервоного датчика наближення. Відстань спрацювання - до 10 см.LED світильник настінний з сенсором VIDEX WL01 12W 2800K-4000K-6000Kзмінювати кут нахилу або положення вбудованого інфрачервоного датчика наближення. Світильник призначений для використання всередині приміщень. Забезпечує природну передачу кольорів (Ra>90) і має велику кількість сценаріїв використання завдяки можливості регулювання колірної температури світла:
- 2800K (тепле світло): створює затишну атмосферу для житлових приміщень — спалень, віталень або коридорів; ідеально підходить для освітлення у вечірній час, гарно підкреслює теплі відтінки інтер’єру та декоративних елементів.
- 4000K (нейтральне біле світло): універсальне рішення для офісів, кухонь, гардеробних, холів чи сходових кліток; забезпечує природне освітлення, яке не спотворює кольори та підходить для щоденного користування.
- 6000K (денне біле світло): оптимальне для робочих зон, технічних приміщень, майстерень або комерційних просторів; підсилює чіткість і концентрацію. (Ra>90)- 2800K (тепле світло):- 4000K (нейтральне біле світло):- 6000K (денне біле світло):Колірна температура світла встановлюється за допомогою пересування повзунка, який знаходиться на задній частині корпусу світильника до позначки відповідної температури світла 2800К, 4000К чи 6000К. Cвітильник має великий ресурс роботи – 50 000 годин. Встановлюється накладним способом на вертикальні або горизонтальні поверхні. Розмір світильника становить 260х117х60мм. 50 000 годин.на вертикальні або горизонтальні поверхні.260х117х60мм.ОСОБЛИВОСТІ:
- Потужність – 12Вт.
- Світловий потік – 1100Лм.
- Колірна температура світла – 2800-4000-6000К.
- Має високу світловіддачу – 92Лм/Вт.
- Енергоефективність освітлення – F (EU).
- Кут розсіювання – 360°.
- Робоча напруга в діапазоні від АС 220 до 240В.
- Рівномірне яскраве освітлення без мерехтінь, функція миттєвого включення і відсутність ультрафіолетового випромінювання.
- Ресурс роботи – 50 000 годин.
- Кількість циклів ON/OFF – 25 000.
- Тип датчика: інфрачервоний датчик наближення. ОСОБЛИВОСТІ:
Гарантійний термін – 3 роки.3 роки.
Отзывы (0)