Описание
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Категорія | Настільні лампи і торшери |
| Потужність | 14 W |
| Світловий потік | 740 Lm |
| Колірна температура світла | 3000 / 4100 / 5500 K |
| Якість світла | Ra > 80 |
| Напруга | AC 100–240 V |
| Частота | 50/60 Гц |
| Енергоефективність | 52 Lm/W |
| Кут розсіювання | 120° |
| Час запуску | Миттєвий старт (< 1 сек) |
| Регулювання освітленості (димер) | Підтримує |
| Кількість циклів вмикання/вимикання | 20 000 |
| Клас захисту (IP) | 20 |
| Максимальна сила струму | 90 mA |
| Коеф. збереження світловіддачі | ≥ 96% |
| Пікова сила світла | 235 кд |
| Робоча температура | -10°C ~ +40°C |
| Матеріали | АБС-алюміній-силікон |
| Розміри | 230 мм × 90 мм × 1733 мм |
| Колір | Білий |
| Вага | 3000 г |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість у коробі | 4 шт |
| Штрих-код | 4820118296548 |
| Код УКТЗЕД | 9405 21 90 00 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Коефіцієнт потужності | 0.6 |
| Ресурс роботи | 30 000 год |
Світлодіодний торшер VIDEX TF07W призначений для забезпечення комфортних та сприятливих умов у вашому приміщенні. Встановлюється в вітальнях, спальнях і кухнях, з його допомогою легко зробити акцент на певну освітлювану зону. Завдяки унікальній здатності налаштовувати освітлення цей пристрій стане незамінним помічником для Вас.За допомогою рухомого кріплення ви легко зможете змінити кут освітлення. Кут розсіювання світла у даного торшера становить 120 градусів. Гарантовано рівномірний розподіл світлового потоку 740Лм при максимальній потужності. Ефективний і надійний світлодіодний торшер буде служити довго, що підтверджується 2-х річною гарантією.Торшер складається з 3-х збірних механізмів: верхній частині (сам світильник), середньої (металева ніжка яка вкручується), нижній (кругла стійка підставка, яка забезпечує його стійке положення на підлозі). Розбірна конструкція торшера дозволяє використовувати його в якості настільної лампи (окремо можна придбати струбцину для кріплення).Зручний таймер автовідключення на 60 хв. Вимикач у вигляді сенсорного димера дозволяє відключати прилад від електромережі, не виймаючи вилку з розетки, а також налаштовувати 5 типів яскравості, три види температури.Колірна температура :
-тепла - 3000 К.
-нейтральна - 4100 К.
-холодна - 5500 К.
Висота в робочому положенні 150 см.
Адаптер додається в комплекті.
Отзывы (0)